Güryay Güzel - Erfelek'e Spor Salonu Yolda...
Güryay Güzel

Erfelek'e Spor Salonu Yolda...

İl Genel Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonundan Erfelek e yapılması planlanan Spor Salonu için (300 veya 500 kişilik proje ve ödenek durumuna göre değişebilir.) 100.000 tl lik bütçe faslı açılmıştır.

13 Temmuz 2013
 2014 yılı yatırım programınada alınmasına karar verilmiş olup proje durumuna göre yeniden ek para ilavesi yapılacaktır.
Daha detaylı açıklamak gerekirse biz il genel meclisi olarak Spor Salonu yapımı için bir miktar ödenek ayırıyoruz bu miktarda takriben 500.000 tl olacak, geri kalan tutar buda takriben 1.000.000.00 tl veya 1.500.000.00 tl olacak yani İl Özel idaresi ve Gençlik spor Bakanlığı ortaklaşa yapmış olacak.Şu ana kadar il Genel Meclisi olarak gereken her şey yapıldı sıra bakanlıkdan gelmesini istediğimiz ek bütçe , bu konu ile ilgilide her türlü çalışmalarımıza başladık inşaAlllah bu konuda da bizi mahcup olmasyacağız ve ilçemize güzel bir spor Salonu kazandıracağız..
  • Bu proje konusunda bize destek olan İl Gnel Meclisi üyesi arkadaşlarıma il Başkanımız Sayın Cengiz Tokmak a çok teşekkür ediyorum.İl Müdürümüz sayın Mustafa çelik müdürümüzünde yoğun çabalarını unutmamamk gerekir. Hiç şüphesisiz ki işin Bakanlık ve Ankara boyutunda bize sonsuz desteğini esirgemyecek olan Sayın Milletvekilimiz Mehmet Ersoy a şimdiden teşekkür ediyorum.
© 2013 Güryay Güzel Tüm hakları saklıdır.